SIA "Binders" ir 1993.gadā dibināts nacionālā kapitāla ceļu būves uzņēmums.
 
Kompānija piedzīvojusi garu, sarežģītu, bet veiksmīgu attīstības ceļu. Tā spējusi izdzīvot ekonomisko juku laikos pagājušā gadsimta 90.gadu vidū, tā strauji un veiksmīgi attīstījusies šā gadsimta sākumā, strādājusi tālredzīgi, lai pēc iespējas mazākus zaudējumus ciestu tautsaimniecības krīzes periodā un pēdējo gadu laikā spējusi nostabilizēties kā viena no  apjomīgākajām ceļu būves kompānijām Latvijā.
 
Uzņēmumam "Binders" ir viss nepieciešamais, lai būvētu, rekonstruētu apjomīgus infrastruktūras objektus, sarežģītas inženiertehniskās komunikācijas, specifiskus dzelzceļa un lidlauku projektus.
 
"Binders" nebaidās izvirzīt  drosmīgus mērķus un prot tos sasniegt. Uzņēmuma spēks ir profesionāla komanda, ko veido gan pieredzējušo ceļu būves meistaru zināšanas un nosvērtība, gan jaunu, perspektīvu speciālistu aizrautība un degsme.  
 
 
Aktualitātes
Turpinās Daugavas promenādes izbūve
18.07.2019

SIA "Binders" Daugavpilī turpina pērn iesākto Bruģu ielas rekonstrukcijas procesu Daugavas krastā. Vieta iegūs jaunu veidolu un funkcionālo nozīmi.

Daugavpilī šovasar uzsākta tramvaju līnijas pārbūve
18.07.2019

Projekts paredz sliežu ceļu rekonstrukciju pilsētas centrālajā daļā. Šobrīd būvdarbi notiek teritorijās pie Vienības laukuma - posmā no Imantas līdz Cietokšņa ielai.

Satiksmes organizācijas maiņa Vidzemes šosejas remontdarbu posmā
17.07.2019

Sākot no 17.jūlija, satiksmi remontdarbu zonā vairākos posmos pakāpeniski novirzīs uz Siguldas virziena brauktuvi.

Visi jaunumi