Aktualitātes
 Mūsu atbalsts noderēja!
30.05.2008

27. maijā uzņēmuma "Binders" birojs uz brīdi pārvērtās par līdzjutēju tribīni, jo ar aplausiem un ovācijām sagaidījām pie sevis Latvijas basketbola čempionvienību "BaronsLMT".

 


Aizvadīta sportiska vasara!
01.10.2007

"Binders" darbinieki šovasar krietni sportojuši - gan savā starpā sacentušies kompānijas ikgadējās sporta spēlēs, gan uzņēmuma sportisko godu aizstāvējuši Latvijas ceļinieku tūrisma salidojumā.

 


Uzņēmumam "Binders" - modernākā asfaltbetona rūpnīca Baltijā!
02.08.2007

Vangažos darbu sākusi moderna asfaltbetona ražotne, kas izgatavota, ņemot vērā SIA "Binders"speciālistu ieceres. Tādējādi tā apvieno tādas tehnoloģijas un tehniskos risinājumus, kas to droši ļauj uzskatīt par šobrīd modernāko šadu ražotni Baltijā.

 


Uzbūvēts Saulkrastu apvedceļš un rekonstruēts autoceļa "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems
17.06.2007

27. septembrī, klātesot valsts ceļu būves nozares augstākajām amatpersonām, lietošanai svinīgi tika atklāts Saulkratsu apvedceļš, kā arī rekonstruētais starptautiskās automaģistrāles "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems.

 


Jūrmalā atklāta rekonstruētā Jūras iela
07.02.2007

Jūrmalā nule kā pabeigti pagājušajā sezonā uzsāktie Jūras ielas rekonstrukcijas darbi. Vairāk nekā kilometru garajai ielai noasfaltēta brauktuve, nobruģēts trotuārs, atjaunotas inženiertehniskās komunikācijas, veikti apzaļumošanas darbi.

 


Uzņēmumu "Binders" apmeklē studenti
30.08.2006

13. jūnijā gandrīz 20 Rīgas Tehniskās universitātes 1. kursa studenti ieradās uzņēmumā "Binders", lai iepazītos ar ceļu būvētāju ikdienas darbiem un procesiem dažādās kompānijas struktūrvienībās. Mūsu mērķis bija parādīt topošajiem ceļu būvētājiem, kā praktiskajā darbībā izskatās procesi, par kuriem jauniešiem pagaidām ir tikai teorētiskas zināšanas.

 


SIA "Binders"
12.06.2006

Provizoriskās aplēses liecina, ka uzņēmuma apgrozījums 2006. gadā bija vairāk nekā 32 milj. latu, bet peļņa sasniegusi 3,7 milj. latu. Finanšu rādītāju izaugsmi veicinājuši vairāki iemesli.

 


SIA "Binders" vienkāršo importēto materiālu piegādes procesu
30.05.2006

Ceļu būves uzņēmums sāk izmantot tikko rekonstruēto dzelzceļa pievedceļu, kas ļauj importētos ceļu būves materiālus no to ražotājiem ārvalstīs bez starpposmiem nogādāt līdz pat SIA "Binders" asfaltbetona ražotnei Vangažos. Nākotnē tas būs arī jauns pakalpojuma veids citiem uzņēmumiem - importēto materiālu piegāde, to izkraušana un iekraušana.

 


Darbu uzsācis Saulkrastu apvedceļa būvniecības Informācijas centrs
30.05.2006

29. jūnijā Saulkrastos darbu sācis pilsētas apvedceļa būvniecības Informācijas centrs, kas šajā sezonā būs pieejams līdz 1.septembrim. Ceļu būvētāji šādā veidā cer veicināt ciešāku komunikācju ar sabiedrību. VAS "Latvijas Valsts ceļi" cer, ka centrā noderīgu informāciju atradīs ne vien Saulkrastu iedzīvotāji, bet arī kūrortpilsētas viesi.

 


"Binders" rekonstruē ielas Cēsīs
30.03.2006

Koncentrējot būtiskus firmas materiāltehniskos un darbinieku resursus, kā arī rūpīgi plānojot un saskaņojot visu posmu darbību, SIA „Binders” vienas dienas laikā gandrīz pilnībā nomaina Piebalgas ielas virskārtu Cēsīs.

 


"Ceļinieku pamatkapitāls"- arī binderieši
22.03.2006

AS "Latvijas Valsts ceļi" otrais izdevums "Ceļinieku pamatkapitāls" ir papildināts ar astoņu Saulkrastu puses ceļu būvētāju dzīves un darba biogrāfijām.

 


Uzvara basketbola turnīrā!
12.01.2006

SIA "Binders" jauktās (MIX) komandas basketbolisti uzvarējuši tradicionālajā ceļinieku ielu basketbola turnīrā "Ceļmetis `06", kas šogad Lizdoles atpūtas kompleksā "Silmači" maija nogalē norisinājās jau 11.reizi.

 


"Binders"speciālisti papildina zināšanas Vācijā
01.11.2005

Kā katru pavasari, arī šo, ceļu būvētāji izmanto, lai teorētiski un praktiski apgūtu jaunākos tehniskos uzlabojumus un tehnoloģiskos risinājumus dažādās ar ceļu būvniecību saistītās jomās. "Binders" speciālisti Vācijā apguva jaunu asfaltbetona rūpnīcas vadības sistēmu.

 


Sākusies Saulkrakstu apvedceļa
15.08.2005

Šobrīd turpinās janvārī uzsāktie Saulkrastu apvedceļa 3.posma būvniecības darbi. Ceļa izbūves projekts paredz, ka lielākā daļa 3.posma būvdarbu notiks Rīgas rajona Skultes pagasta teritorijā. Sniedzam nelielu ieskatu par būvniecības procesa būtiskākajiem faktiem.

 


Godam pabeigts
04.08.2005

Ceļu būves firma "Binders" visas uzņēmuma 2005.gada līgumsaistības izpildījusi. Gan objektos, kas bija jāpabeidz tieši 2005.gadā, gan t.s., "pārejošajos" objektos, kuru nodošana ekspluatācijā paredzama nākamajā ceļu būves sezonā vai vēl vēlāk.

 


Uzsākta autoceļa "Via Baltica" posma Skulte-Svētciems rekonstrukcija
13.07.2005

Kopš jūnija beigām SIA "Binders", iekļaujoties pilnsabiedrībā ""Binders" un partneri", strādā Limbažu rajonā, kur 40 km garumā tiek rekonstruēts autoceļa "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems. Projekta kopējās izmaksas ir 40 miljoni eiro, ko finansē ES ERAF fonds.

 


"Ziemeļu stīgai"- atjaunots posms
07.06.2005

Valkas rajona Kārķu pagastā, kuplā pulkā klātesot vietējiem iedzīvotājiem, atklāts autoceļa Valka-Rūjiena jeb "Ziemeļu stīga" rekonstruētais posms. Viena gada laikā rekonstrukcijas darbus veica ceļu būves firma "Binders".

 


Jūrmalā atklāta rekonstruētā Tirgoņu iela
03.07.2005

1.jūlijā pēc rekonstrukcijas satiksmei tika atklāta Tirgoņu iela Majoros. Rekonstrukciju trīs mēnešu laikā veica ceļu būves firma SIA "Binders".

 


Binderieši uzvar Usmas krastā!
03.08.2005

SIA "Binders" darbinieki aizvadījuši divas sportiskas, jautras dienas Usmas ezera krastā esošajā atpūtas kompleksā `Bukdangas", kur kļuva par SIA "Arčers" un SIA "Binders" tradicionālo sporta spēļu uzvarētājiem kopvērtējumā. Ceļinieki bija spēcīgāki par celtniekiem un administrācijas komandas pārstāvjiem strītbolā, volejbolā un komandas tāllēkšanas sacensībās.

 


Noslēdz līgumu par autoceļa "Via Baltica" posma Skulte-Svētciems rekonstrukciju
05.06.2005

Satiksmes ministrijā noslēgti līgumi par četru Latvijas autoceļu rekonstrukciju. Finansiāli visapjomīgākais līgums paredz autoceļa "Via Baltica" posma Skulte-Svētciems rekonstrukciju, ko veiks SIA "Binders".

 


Atklāts rekonstruētais „Via Baltica” posms
06.10.2005

4.oktobrī tika atklāts „Via Baltica” rekonstruētais posms Berģi-Baltezers-Ādaži, kura atjaunošanā kā apakšuzņēmējs piedalījās arī ceļu būves firma SIA „Binders”. Uzņēmums strādāja apmēram 5 km garā posmā un veica darbus vairāk nekā 700 000 latu apmērā.