Aktualitātes
 


Atklāts Valkas tranzītmaršruts
27.10.2011

25. novembrī, tieši uzņēmuma "Binders" dzimšanas dienā, Valkā tika atklāts uzbūvētais tranzītmaršruts. Tādējādi uzņēmumam todien bija dubultsvētki!

 


Pabeigta Daugavpils autotransporta mezgla būvniecība
12.07.2011

27. oktobrī Daugavpilī, klātesot Valsts prezidentam, svinīgi atklāts nule ekspluatācijā nodotais autotransporta mezgls Daugavpilī.

 


Izmaiņas satiksmes organizācijā Rīgas ielu remontdarbu laikā
20.05.2011

Pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma ceļu būves uzņēmums SIA "Binders" sāks vairāku ielu segumu atjaunošanas darbus.

 Liepājā sākta Zirņu-Ganību ielas rekonstrukcija un pieslēguma izbūve Zemnieku ielai
21.02.2011

Uzņēmums "Binders" līdz nākamā gada augustam realizēs pēdējo 20 gadu laikā vērienīgāko transporta infrastruktūras projektu Liepājā.

 CBF SIA "Binders" pieņem lēmumu lauzt līgumu par Pērnavas apvedceļa būvniecību
05.11.2010

Pasūtītāja nekonsekvences dēļ dalība šā objekta būvniecībā Latvijas uzņēmumam nesusi jau gandrīz 1 milj. latu lielus zaudējumus.

 


Igaunijā anulēts lēmums atzīt Latvijas uzņēmumu kopīgo piedāvājumu par izdevīgāko Ulemistes satiksmes mezgla rekonstrukcijai
19.10.2010

Igaunijā prot aizstāvēt savu uzņēmēju intereses. Tādi secinājumi rodas, iepazīstoties ar vakar Tallinā pieņemto lēmumu.

 


Latvijas būvnieki rekonstruēs Ulemistes automaģistrāles posmu Tallinā
19.10.2010

„Binders”un „BMGS” kopīgais piedāvājums atzīts par izdevīgāko Igaunijai nozīmīga satiksmes mezgla rekonstrukcijai.

 


"Binders" Cēsīs rekonstruēs Akmens, Saules un Festivāla ielu
19.10.2010

11. oktobrī Cēsīs parakstīts līgums par pilsētas trīs ielu atjaunošanu līdz nākamā gada oktobrim.

 


Nākamās paaudzes Daugavpils ceļu pārvada pamatos atradīs kapsulu ar tai veltītu vēstījumu
14.09.2010

8. oktobrī topošā ceļa pārvada pamatos tika iemūrēta kapsula ar tradicionālo saturu.

Sākta apvedceļa būvniecība Valkā
27.08.2010

Septembra sākumā uzņēmums SIA "Binders" uzsāka Valkas apvedceļa būvniecību. Objekta būvniecībai jābūt pabeigtai 2012. gada jūnijā. 6. septembrī šim notikumam par godu valcēnieši, būvnieki, būvuzraugi, Satiksmes ministrijas u.c. iesaistīto institūciju pārstāvji pulcējās kopā, lai akcentētu šā projekta nozīmību Valkai.

 


Satiksmei atvērs uzbūvēto Juglas ielas turpinājumu
07.07.2010

Lai gan objekta būvniecība pilnībā jāpabeidz vien 2011. gada februārī, jau nākamnedēļ satiksmei tiks atvērts jaunizbūvētais Juglas ielas turpinājums.

 


CBF SIA "Binders" noraida pārmetumus par novēlotām darbībām lietus ūdens atsūknēšanā Rīgā
11.06.2010

"Binders" nepiekrīt šodien publiski paustajiem viedokļiem par it kā uzņēmuma novēlotām darbībām un pat nespēju pildīt līgumsaistības par lietus ūdens kanalizācijas ikdienas uzturēšanu.

 


Satiksmei tiks atklāts Biķernieku ielas rotācijas aplis
05.05.2010

Sākot no 13. jūnija, satiksmei tiks atklāts nule uzbūvētais rotācijas aplis Biķernieku un Juglas ielas krustojumā, taču šajā teritorijā būvdarbi turpināsies, tāpēc autovadītājiem jārēķinās, ka satiksmes organizācija tiks pārkārtota.

 


CBF SIA "Binders" saņem Latvijas Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas novērtējumu
29.09.2009

Pirmajā Latvijas Ilgtspējas indeksa piešķiršanas procedūrā uzņēmumam "Binders" piešķirta bronzas kategorija. Mūsu uzņēmums ir vienīgā ceļu būves kompānija valstī, kas saņēmusi Ilgtspējas indeksa novērtējumu.

"Binders" saņem projekta De minimis atbalstu
28.09.2009

Ceļu būves firma "Binders" ir to uzņēmumu vidū, kuri uzsāka Eiropas Savienības Struktūrfondu projekta "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" īstenošanu.

 


Būvdarbu atklāšanas ceremonija Lielvārdes lidlaukā
30.07.2009

16. septembrī, klātesot LR aizsardzības ministram un NBS augstākajai vadībai, Lielvārdes lidlaukā svinīgi tika atklāti lidlauka skrejceļa rekonstrukcijas darbi.

 


SIA "Binders" rekonstruēs Lielvārdes lidlauku
29.05.2009

Mūsu uzņēmums starptautiskā iepirkumu procedūrā atzīts par piemērotāko pretendentu militāra objekta rekonstrukcijai.

 


Rekonstruēta Turaidas un Aizkraukles iela Jūrmalā
15.05.2009

Turaidas iela ir viena no pazīstamākajām tūrisma artērijām Jūrmalā, kas līdz ar jaunās tūrisma sezonas sākumu, sagaida kūrortpilsētas viesus atjaunotā izskatā. Patīkami izmainījusies Dzintara koncertzāles apkārtne un tai piegulošā teritorija.

 


Pabeigta Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvbedres rakšana
02.04.2009

Ceļu būves firma SIA "Binders" pabeigusi zemes rakšanas darbus topošās Nacionālās bibliotēkas būvlaukumā.

 


Top Juglas ielas turpinājums
23.02.2009

Turpinās Juglas ielas rekonstrukcija Rīgā, ko uzņēmums "Binders" uzsāka šopavasar, bet plāno pabeigt pēc diviem gadiem. Rekonstrukcija tiek veikta pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma.

 


Uzņēmums "Binders" vēra durvis jauniešiem
02.12.2008

SIA "Binders" piedāvājums uzņemt pie sevis jauniešus, topošos ceļu būves speciālistus, lai atbildētu uz viņu jautājumiem gan par uzņēmuma aktivitātēm, gan šā brīža situāciju nozarē kopumā, radīja lielu interesi. Jauniešu tikšanās ar uzņēmuma vadību bija tikai viens no veidiem, kā "Binders"pēdējo gadu laikā komunicē un uztur saikni ar dažādām jauniešu auditorijām.

 


CBF SIA "Binders" pirmais Austrumeiropā  sāk izmantot asfalta antisegregācijas iekārtu
06.11.2008

Pirmo reizi Austrumeiropā sākta asfalta antisegregācijas iekārtas "Shuttle Buggy" izmantošana asfalta ieklāšanas procesā. Tam ir būtiska loma asfalta seguma kvalitātes uzlabošanā. "Binders"pirmo reizi jauno iekārtu izmēģināja, ieklājot asfaltu ceļa posmā Jēkabpils-Varakļāni.

 


Pabeigti darbi Dienvidu tilta būvniecības procesa ietvaros
29.08.2008

17. novembrī ceļu būves uzņēmuma SIA "Binders" speciālisti piedalījās Dienvidu tilta atklāšanas ceremonijā. Šā objekta ietvaros mūsu speciālisti strādāja, sākot no 2007. gada gan būvuzņēmēja, gan darbuzņēmēja statusā.

 Pabeigta nozīmīga satiksmes mezgla izbūve A
16.06.2008

CBF SIA "Binders" pabeigusi visus galvenos darbus A.Deglava ielas posma un rotācijas apļa izbūvē, kā arī Lubānas ielas posma rekonstrukcijā.

 Mūsu atbalsts noderēja!
30.05.2008

27. maijā uzņēmuma "Binders" birojs uz brīdi pārvērtās par līdzjutēju tribīni, jo ar aplausiem un ovācijām sagaidījām pie sevis Latvijas basketbola čempionvienību "BaronsLMT".

 


Aizvadīta sportiska vasara!
01.10.2007

"Binders" darbinieki šovasar krietni sportojuši - gan savā starpā sacentušies kompānijas ikgadējās sporta spēlēs, gan uzņēmuma sportisko godu aizstāvējuši Latvijas ceļinieku tūrisma salidojumā.

 


Uzņēmumam "Binders" - modernākā asfaltbetona rūpnīca Baltijā!
02.08.2007

Vangažos darbu sākusi moderna asfaltbetona ražotne, kas izgatavota, ņemot vērā SIA "Binders"speciālistu ieceres. Tādējādi tā apvieno tādas tehnoloģijas un tehniskos risinājumus, kas to droši ļauj uzskatīt par šobrīd modernāko šadu ražotni Baltijā.

 


Uzbūvēts Saulkrastu apvedceļš un rekonstruēts autoceļa "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems
17.06.2007

27. septembrī, klātesot valsts ceļu būves nozares augstākajām amatpersonām, lietošanai svinīgi tika atklāts Saulkratsu apvedceļš, kā arī rekonstruētais starptautiskās automaģistrāles "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems.

 


Jūrmalā atklāta rekonstruētā Jūras iela
07.02.2007

Jūrmalā nule kā pabeigti pagājušajā sezonā uzsāktie Jūras ielas rekonstrukcijas darbi. Vairāk nekā kilometru garajai ielai noasfaltēta brauktuve, nobruģēts trotuārs, atjaunotas inženiertehniskās komunikācijas, veikti apzaļumošanas darbi.

 


Uzņēmumu "Binders" apmeklē studenti
30.08.2006

13. jūnijā gandrīz 20 Rīgas Tehniskās universitātes 1. kursa studenti ieradās uzņēmumā "Binders", lai iepazītos ar ceļu būvētāju ikdienas darbiem un procesiem dažādās kompānijas struktūrvienībās. Mūsu mērķis bija parādīt topošajiem ceļu būvētājiem, kā praktiskajā darbībā izskatās procesi, par kuriem jauniešiem pagaidām ir tikai teorētiskas zināšanas.