Aktualitātes
 


Nākamās paaudzes Daugavpils ceļu pārvada pamatos atradīs kapsulu ar tai veltītu vēstījumu
14.09.2010

8. oktobrī topošā ceļa pārvada pamatos tika iemūrēta kapsula ar tradicionālo saturu.

Sākta apvedceļa būvniecība Valkā
27.08.2010

Septembra sākumā uzņēmums SIA "Binders" uzsāka Valkas apvedceļa būvniecību. Objekta būvniecībai jābūt pabeigtai 2012. gada jūnijā. 6. septembrī šim notikumam par godu valcēnieši, būvnieki, būvuzraugi, Satiksmes ministrijas u.c. iesaistīto institūciju pārstāvji pulcējās kopā, lai akcentētu šā projekta nozīmību Valkai.

 


Satiksmei atvērs uzbūvēto Juglas ielas turpinājumu
07.07.2010

Lai gan objekta būvniecība pilnībā jāpabeidz vien 2011. gada februārī, jau nākamnedēļ satiksmei tiks atvērts jaunizbūvētais Juglas ielas turpinājums.

 


CBF SIA "Binders" noraida pārmetumus par novēlotām darbībām lietus ūdens atsūknēšanā Rīgā
11.06.2010

"Binders" nepiekrīt šodien publiski paustajiem viedokļiem par it kā uzņēmuma novēlotām darbībām un pat nespēju pildīt līgumsaistības par lietus ūdens kanalizācijas ikdienas uzturēšanu.

 


Satiksmei tiks atklāts Biķernieku ielas rotācijas aplis
05.05.2010

Sākot no 13. jūnija, satiksmei tiks atklāts nule uzbūvētais rotācijas aplis Biķernieku un Juglas ielas krustojumā, taču šajā teritorijā būvdarbi turpināsies, tāpēc autovadītājiem jārēķinās, ka satiksmes organizācija tiks pārkārtota.

 


CBF SIA "Binders" saņem Latvijas Ilgtspējas indeksa bronzas kategorijas novērtējumu
29.09.2009

Pirmajā Latvijas Ilgtspējas indeksa piešķiršanas procedūrā uzņēmumam "Binders" piešķirta bronzas kategorija. Mūsu uzņēmums ir vienīgā ceļu būves kompānija valstī, kas saņēmusi Ilgtspējas indeksa novērtējumu.

"Binders" saņem projekta De minimis atbalstu
28.09.2009

Ceļu būves firma "Binders" ir to uzņēmumu vidū, kuri uzsāka Eiropas Savienības Struktūrfondu projekta "Darba attiecību un darba drošības normatīvo aktu praktiska piemērošana nozarēs un uzņēmumos" īstenošanu.

 


Būvdarbu atklāšanas ceremonija Lielvārdes lidlaukā
30.07.2009

16. septembrī, klātesot LR aizsardzības ministram un NBS augstākajai vadībai, Lielvārdes lidlaukā svinīgi tika atklāti lidlauka skrejceļa rekonstrukcijas darbi.

 


SIA "Binders" rekonstruēs Lielvārdes lidlauku
29.05.2009

Mūsu uzņēmums starptautiskā iepirkumu procedūrā atzīts par piemērotāko pretendentu militāra objekta rekonstrukcijai.

 


Rekonstruēta Turaidas un Aizkraukles iela Jūrmalā
15.05.2009

Turaidas iela ir viena no pazīstamākajām tūrisma artērijām Jūrmalā, kas līdz ar jaunās tūrisma sezonas sākumu, sagaida kūrortpilsētas viesus atjaunotā izskatā. Patīkami izmainījusies Dzintara koncertzāles apkārtne un tai piegulošā teritorija.

 


Pabeigta Latvijas Nacionālās bibliotēkas būvbedres rakšana
02.04.2009

Ceļu būves firma SIA "Binders" pabeigusi zemes rakšanas darbus topošās Nacionālās bibliotēkas būvlaukumā.

 


Top Juglas ielas turpinājums
23.02.2009

Turpinās Juglas ielas rekonstrukcija Rīgā, ko uzņēmums "Binders" uzsāka šopavasar, bet plāno pabeigt pēc diviem gadiem. Rekonstrukcija tiek veikta pēc Rīgas domes Satiksmes departamenta pasūtījuma.

 


Uzņēmums "Binders" vēra durvis jauniešiem
02.12.2008

SIA "Binders" piedāvājums uzņemt pie sevis jauniešus, topošos ceļu būves speciālistus, lai atbildētu uz viņu jautājumiem gan par uzņēmuma aktivitātēm, gan šā brīža situāciju nozarē kopumā, radīja lielu interesi. Jauniešu tikšanās ar uzņēmuma vadību bija tikai viens no veidiem, kā "Binders"pēdējo gadu laikā komunicē un uztur saikni ar dažādām jauniešu auditorijām.

 


CBF SIA "Binders" pirmais Austrumeiropā  sāk izmantot asfalta antisegregācijas iekārtu
06.11.2008

Pirmo reizi Austrumeiropā sākta asfalta antisegregācijas iekārtas "Shuttle Buggy" izmantošana asfalta ieklāšanas procesā. Tam ir būtiska loma asfalta seguma kvalitātes uzlabošanā. "Binders"pirmo reizi jauno iekārtu izmēģināja, ieklājot asfaltu ceļa posmā Jēkabpils-Varakļāni.

 


Pabeigti darbi Dienvidu tilta būvniecības procesa ietvaros
29.08.2008

17. novembrī ceļu būves uzņēmuma SIA "Binders" speciālisti piedalījās Dienvidu tilta atklāšanas ceremonijā. Šā objekta ietvaros mūsu speciālisti strādāja, sākot no 2007. gada gan būvuzņēmēja, gan darbuzņēmēja statusā.

 Pabeigta nozīmīga satiksmes mezgla izbūve A
16.06.2008

CBF SIA "Binders" pabeigusi visus galvenos darbus A.Deglava ielas posma un rotācijas apļa izbūvē, kā arī Lubānas ielas posma rekonstrukcijā.

 Mūsu atbalsts noderēja!
30.05.2008

27. maijā uzņēmuma "Binders" birojs uz brīdi pārvērtās par līdzjutēju tribīni, jo ar aplausiem un ovācijām sagaidījām pie sevis Latvijas basketbola čempionvienību "BaronsLMT".

 


Aizvadīta sportiska vasara!
01.10.2007

"Binders" darbinieki šovasar krietni sportojuši - gan savā starpā sacentušies kompānijas ikgadējās sporta spēlēs, gan uzņēmuma sportisko godu aizstāvējuši Latvijas ceļinieku tūrisma salidojumā.

 


Uzņēmumam "Binders" - modernākā asfaltbetona rūpnīca Baltijā!
02.08.2007

Vangažos darbu sākusi moderna asfaltbetona ražotne, kas izgatavota, ņemot vērā SIA "Binders"speciālistu ieceres. Tādējādi tā apvieno tādas tehnoloģijas un tehniskos risinājumus, kas to droši ļauj uzskatīt par šobrīd modernāko šadu ražotni Baltijā.

 


Uzbūvēts Saulkrastu apvedceļš un rekonstruēts autoceļa "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems
17.06.2007

27. septembrī, klātesot valsts ceļu būves nozares augstākajām amatpersonām, lietošanai svinīgi tika atklāts Saulkratsu apvedceļš, kā arī rekonstruētais starptautiskās automaģistrāles "Via Baltica" posms Skulte-Svētciems.

 


Jūrmalā atklāta rekonstruētā Jūras iela
07.02.2007

Jūrmalā nule kā pabeigti pagājušajā sezonā uzsāktie Jūras ielas rekonstrukcijas darbi. Vairāk nekā kilometru garajai ielai noasfaltēta brauktuve, nobruģēts trotuārs, atjaunotas inženiertehniskās komunikācijas, veikti apzaļumošanas darbi.

 


Uzņēmumu "Binders" apmeklē studenti
30.08.2006

13. jūnijā gandrīz 20 Rīgas Tehniskās universitātes 1. kursa studenti ieradās uzņēmumā "Binders", lai iepazītos ar ceļu būvētāju ikdienas darbiem un procesiem dažādās kompānijas struktūrvienībās. Mūsu mērķis bija parādīt topošajiem ceļu būvētājiem, kā praktiskajā darbībā izskatās procesi, par kuriem jauniešiem pagaidām ir tikai teorētiskas zināšanas.

 


SIA "Binders"
12.06.2006

Provizoriskās aplēses liecina, ka uzņēmuma apgrozījums 2006. gadā bija vairāk nekā 32 milj. latu, bet peļņa sasniegusi 3,7 milj. latu. Finanšu rādītāju izaugsmi veicinājuši vairāki iemesli.

 


SIA "Binders" vienkāršo importēto materiālu piegādes procesu
30.05.2006

Ceļu būves uzņēmums sāk izmantot tikko rekonstruēto dzelzceļa pievedceļu, kas ļauj importētos ceļu būves materiālus no to ražotājiem ārvalstīs bez starpposmiem nogādāt līdz pat SIA "Binders" asfaltbetona ražotnei Vangažos. Nākotnē tas būs arī jauns pakalpojuma veids citiem uzņēmumiem - importēto materiālu piegāde, to izkraušana un iekraušana.

 


Darbu uzsācis Saulkrastu apvedceļa būvniecības Informācijas centrs
30.05.2006

29. jūnijā Saulkrastos darbu sācis pilsētas apvedceļa būvniecības Informācijas centrs, kas šajā sezonā būs pieejams līdz 1.septembrim. Ceļu būvētāji šādā veidā cer veicināt ciešāku komunikācju ar sabiedrību. VAS "Latvijas Valsts ceļi" cer, ka centrā noderīgu informāciju atradīs ne vien Saulkrastu iedzīvotāji, bet arī kūrortpilsētas viesi.

 


"Binders" rekonstruē ielas Cēsīs
30.03.2006

Koncentrējot būtiskus firmas materiāltehniskos un darbinieku resursus, kā arī rūpīgi plānojot un saskaņojot visu posmu darbību, SIA „Binders” vienas dienas laikā gandrīz pilnībā nomaina Piebalgas ielas virskārtu Cēsīs.

 


"Ceļinieku pamatkapitāls"- arī binderieši
22.03.2006

AS "Latvijas Valsts ceļi" otrais izdevums "Ceļinieku pamatkapitāls" ir papildināts ar astoņu Saulkrastu puses ceļu būvētāju dzīves un darba biogrāfijām.

 


Uzvara basketbola turnīrā!
12.01.2006

SIA "Binders" jauktās (MIX) komandas basketbolisti uzvarējuši tradicionālajā ceļinieku ielu basketbola turnīrā "Ceļmetis `06", kas šogad Lizdoles atpūtas kompleksā "Silmači" maija nogalē norisinājās jau 11.reizi.

 


"Binders"speciālisti papildina zināšanas Vācijā
01.11.2005

Kā katru pavasari, arī šo, ceļu būvētāji izmanto, lai teorētiski un praktiski apgūtu jaunākos tehniskos uzlabojumus un tehnoloģiskos risinājumus dažādās ar ceļu būvniecību saistītās jomās. "Binders" speciālisti Vācijā apguva jaunu asfaltbetona rūpnīcas vadības sistēmu.

 


Sākusies Saulkrakstu apvedceļa
15.08.2005

Šobrīd turpinās janvārī uzsāktie Saulkrastu apvedceļa 3.posma būvniecības darbi. Ceļa izbūves projekts paredz, ka lielākā daļa 3.posma būvdarbu notiks Rīgas rajona Skultes pagasta teritorijā. Sniedzam nelielu ieskatu par būvniecības procesa būtiskākajiem faktiem.