Par uzņēmumu
Ceļu būves firma SIA "Binders" ir 1993.gadā dibināts uzņēmums. Šobrīd viena no spēcīgākajām nozares kompānijām Latvijā, kas profesionāli un atbildīgi veic jebkura apjoma un sarežģītības infrastruktūras objektu būvniecību un rekonstrukciju.
 
Kompānija dibināta, piesaistot bijušā Saulkrastu 2. Ceļu būves rajona ( 2.CBR) materiāltehniskos un speciālistu resursus. Šobrīd Saulkrastos joprojām dislocēts uzņēmuma Mehanizācijas departaments ar plašu ceļu būves tehnikas,mehānismu klāstu un to apkopei nepieciešamajām remontdarbnīcām.
 
Kompānijas rīcībā ir četras asfaltbetona ražošanas rūpnīcas - pa vienai ražotnei Vangažos un  Daugavpilī, kā arī  "Binders" piederošā uzņēmuma "Limbažu ceļi" ražotnes Valmierā un Limbažos. Tās ražo visaugstākajām kvalitātes prasībām atbilstošus dažādus ceļu segumus. Uzņēmuma ietvaros strādā lielākā privātā akreditētā ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorija Latvijā, kas pārbauda ražošanas procesa izejvielu un jau saražotā materiāla kvalitāti.
 
"Binders" būvēto, rekonstruēto objektu ģeogrāfija ir plaša, taču galvenokārt strādājis Vidzemes reģionā, Pierīgā un Rīgā, bet pēdējo gadu laikā apjomīgi infrastruktūras objekti uzbūvēti vai būvniecība turpinās visos Latvijas reģionos.
 
"Binders" ir plaša profila infrastruktūras objektu būvkompānija, jo līdztekus ceļu izbūvei un rekonstrukcijai,  ir konkurētspējīga arī specifisku dzelzceļa un lidlauku infrastruktūras projektu izbūvē. Kompānija pēdējo gadu laikā kāpinājusi arī inženiertehnisko komunikāciju izbūves apjomus un šobrīd ārējo ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve ir patstāvīga darbības joma.
 
•"Binders" ir 100% ceļu būves uzņēmuma "Limbažu ceļi" īpašnieks.
  
•Saistītie uzņēmumi:
 
 SIA "Arčers"                                                                                          SIA "Limbažu ceļi"