Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv
img

No 5.maija – izmaiņas satiksmes organizācijā Lubānas ielas posmā

03.05.2016

Sakarā ar papildus satiksmes joslas izbūves darbiem Lubānas ielas posmā no Ilūkstes līdz Andreja Saharova ielai, autovadītājiem, sākot no 5.maija, šajā vietā jārēķinās ar izmaiņām satiksmes organizācijā. Virzienā uz Dienvidu tiltu satiksme, tagadējo divu joslu vietā, tiks organizēta pa vienu, bet virzienā no Dienvidu tilta satiksmei būs ierīkotas divas pagaidu braukšanas joslas.

Apjomīgāko, sarežģītāko būvdarbu izpilde tiks organizēta naktīs, piemēram, vecā asfalta seguma frēzēšana un jaunā seguma ieklāšana. Šo darbu veikšanas laikā Lubānas ielā minētajā teritorijā satiksme tiks organizēta pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Lūdzam ievērot būvdarbu zonā uzstādītās norādes un brīdinājumus.

Atbilstoši līgumsaistībām ar Rīgas domes Satiksmes departamentu, ceļu būves firma “Binders” ierīko papildus satiksmes joslu Lubānas ielas labajā pusē posmā no Ilūkstes līdz Andreja Saharova ielai.

Šā posma labās puses brauktuvei projekts paredz arī jaunas asfalta virskārtas ieklāšanu un jaunas apgaismojuma sistēmas izbūvi.

Būvdarbi Lubānas ielas posmā tiks pabeigti līdz maija beigām.