14.07.2022

“Binders” atjauno Biķernieku trases segumu un drošības aprīkojumus

Būvdarbi trasē notiek atsevišķās zonās, kur atbilstoši projektam tiek atjaunots esošais vai izbūvēts jauns drošības aprīkojums, bet galvenais darba apjoms ir asfalta seguma atjaunošana.

06.07.2022

Uzsākta tramvaja sliežu ceļu pārbūve Rīgā

Projekts paredz tramvaja sliežu ceļu pārbūvi posmā no Ausekļa ielas loka līdz Aspazijas bulvāra un Radio ielas krustojumam.

30.06.2022

Aprit gads Rail Baltica dzelzceļa stacijas būvdarbiem pie lidostas “Rīga”

Jau gadu norisinās būvniecība vienā no iespaidīgākajiem Latvijas Rail Baltica posma objektiem – projektā pie lidostas “Rīga”. Tuvāko gadu laikā pie lidostas jāīsteno stacijas un saistītās infrastruktūras izbūve, un līdz šim projekta ietvaros darbi norisinājušies atbilstoši aktualizētajiem plāniem saskaņā ar ilgtspējīgas būvniecības principiem un būvniecībā izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

14.06.2022

Ķekavas apvedceļa publiskās un privātās partnerības projekts atzīts par Eiropas gada PPP darījumu

Latvijā īstenotais projekts par labāko izvēlēts starp 32 lielākajiem transporta un sociālās infrastruktūras PPP darījumiem, kas tika noslēgti Eiropā 2021. gadā.

07.06.2022

Arī šosezon “Binders”objektos – jaunas būvtehnikas vienības

Asfalta ieklāšana šogad notiks arī ar jauno ieklājēju VOLVO P6820D ABG, kas sagaidīts jūnija sākumā, un jau tiek izmantots objektos, kur strādā "Binders".

20.05.2022

Atsākti būvdarbi autoceļa P8 posmā no Turaidas līdz Siguldai

Pēc tehnoloģiskā pārtraukuma atsākti būvdarbi uz reģionālā autoceļa Inciems–Sigulda–Ķegums (P8) posmā no Turaidas līdz Siguldai (8,3. km–12,50. km). Patlaban darbi sākti arī krustojumā ar autoceļu Ragana–Turaida (P7) un tajā ir ieviestas satiksmes organizācijas izmaiņas.

10.05.2022

“Binders” atbalsts – patīkamākai pilsētvidei

Dzīvošanai labus apstākļus pilsētā rada ne tikai salabots ielu segums vai izbūvētas jaunas apakšzemes komunikācijas. Patīkama pilsētvide ir kaut kas daudz vairāk.

05.05.2022

Pie mums ir prakses un darba iespējas jauniešiem!

Ceļu būves firma SIA “Binders” šovasar jauniešiem piedāvā prakses un dažāda darba iespējas. Ir arī četras vakances skolēniem.

02.05.2022

“Binders” atjauno autoceļu segumus Vidzemē un Latgalē

Būvdarbi uzsākti Siguldas novadā pie Inčukalna un Allažiem. Latgales reģionā ceļa seguma remontdarbi notiek divos posmos uz valsts galvenā autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne – Daugavpils.

29.04.2022

Sarkandaugavas pārvada būvniecībai pagarināts tehnoloģiskais pārtraukums

Ar pasūtītāju notiek sarunas par līgumcenas pārskatīšanu sakarā ar būvizstrādājumu izmaksu būtisku pieaugumu.