Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv

Par mums

Galvenā lapa / Par mums

Līdztekus ceļu būvniecībai, uzņēmumam ir pieredze arī dzelzceļa, tramvaja sliežu, sacīkšu trašu, ostu un lidlauku infrastruktūras izbūvē un rekonstrukcijā. “Binders” būvniecības pakalpojumu klāstā ir arī ārējo ūdens un kanalizācijas tīklu izbūve.

Kvalitatīvu būvniecības procesu palīdz nodrošināt uzņēmuma asfaltbetona rūpnīcas Vangažos un Daugavpilī, kas ražo  ceļu segumu materiālus. Ražošanas procesa izejvielas un jau saražotās produkcijas kvalitāti testē un pārbauda uzņēmuma ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorija Vangažos un tās filiāle Daugavpilī.

Plašu pakalpojumu spektru, izmantojot jaunākās paaudzes tehnoloģijas, uzņēmuma vajadzībām un ārējiem klientiem nodrošina Ģeodēzijas daļas speciālisti.

Uzņēmumā rīcībā ir plašs būvniecības tehnikas un mehānismu klāsts. Tehnikas apkopi, remontu un loģistiku nodrošina “Binders” Mehanizācijas departaments, kas dislocēts Saulkrastos un Raganā.

Būvniecības procesu un rezultātu pārbauda uzņēmuma iekšējās kvalitātes kontroles vienības.

Darbinieku skaits aktīvajā būvniecības sezonā – apmēram 500.
Vienas būvdarbu sezonas laikā uzņēmums strādā apmēram 50 dažādu būvniecības projektu īstenošanas ietvaros.
“Binders” struktūrvienību un īpašumā esošā uzņēmuma dislokācijas: Rīga, Daugavpils, Saulkrasti, Vangaži, Ragana, Limbaži.

“Binders” ir 100% ceļu būves uzņēmuma “Limbažu ceļi” īpašnieks.