Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv
img

Pabeigti sliežu un pārvedu pārbūves darbi 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojumā

06.11.2023

3. novembī tika atklāts 11. novembra krastmalas un 13. janvāra ielas krustojums, kur ir pabeigti esošās tramvaja infrastruktūras pārbūves darbi.

Atbilstoši būvprojekta risinājumiem  šajā satiksmes mezglā tika veikta sliežu ceļu pārbūve, tajā skaitā automatizēto pārmiju vadības sistēmas ierīkošana, tramvaja kontakttīkla konstrukciju pielāgošana, lietus ūdens novadīšanas risinājumu ieviešana un intensīvas autotransporta satiksmes slodzei atbilstoša brauktuves seguma izbūve.

Gājēju un velobraucēju drošībai izbūvētas vairākas jaunas gājēju pārejas, kas šķērso gan Ģenerāļa Radziņa krastmalu, gan 11. novembra un 13. novembra ielu.

Pēc būvdarbu pabeigšanas ir paaugstināts drošības līmenis gan  sliežu pārmiju zonā, gan  satiksmes mezglā kopumā.  Līdz ar automatizēto pārmiju ierīkošanu, uzlabota arī krustojuma caurlaidība, tādējādi saīsinot krustojuma šķērsošanas laiku.

Lai mazinātu sliežu ceļu vibrācijas un trokšņus, sliedes pie plātnēm pielīmētas ar speciālu troksni un vibrāciju slāpējošu, kā arī elektroizolējošu materiālu.

Projekta pasūtītājs: SIA “Rīgas satiksme”.
Būvniecība: ceļu būves firma SIA “Binders”.
Būvdarbu periods: 2023. gada februāris – oktobris.