Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv
img

SIA “Binders” būvniecības projektu vadītāja Alda Viguļa intervija laikrakstam “Dienas Bizness”

15.05.2024

SIA “Binders” būvniecības projektu vadītājs Aldis Vigulis intervijā laikrakstam “Dienas Bizness” par īstermiņa un ilgtermiņa izaicinājumiem ceļu būvniecībā.

Mūsu kolēģis ir viens no pieredzes bagātākajiem dažādu infrastruktūras projektu būvniecības vadītājiem visā nozarē. Profesionālais stāžs – teju trīsdesmit gadu, kuru laikā vadījis Saulkrastu apvedceļa posmu būvniecību, pārraudzījis atjaunošanas, rekonstrukcijas procesus gan Lielvārdes militārajā lidlaukā, gan Liepājas lidostā, īstenojis vairāku valsts galveno autoceļu posmu apjomīgus rekonstrukcijas projektus. Pēdējais lielākais projekts dažādu partneru apvienībā pabeigts pagājušā gada rudenī – Ķekavas apvedceļa būvniecība.

Profesionālis ar milzīgu pieredzi, kuram ir ko teikt par aktuālo situāciju nozarē 2024. gada pavasarī. Viņam ir arī savas atbildes un skatījums uz viedokļiem, ko par būvdarbu kvalitāti, projekta risinājumiem, autoceļu kopējo stāvokli pastāvīgi pauž ceļu lietotāji Latvijā.

Pilna intervija publicēta laikraksta “Dienas Bizness” drukātā izdevuma 14. maija numurā. Sadarbībā ar laikrakstu “Dienas Bizness” piedāvājam lasīt arī šeit INTERVIJAS SATURS