Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv
img

Uzņēmumu “Binders” apmeklē studenti

30.08.2006

13. jūnijā  uzņēmām ciemiņus – Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības un Ķīmijas fakultātes 1. kursa ļoti zinātkāros studentus, kuriem vienas dienas garumā centāmies parādīt ceļa būves, rekonstrukcijas procesa būtiskākās sastāvdaļas. Uzskatām, ka jauniešiem noteikti jāzina teorija, taču, ja vien iespējams, teoriju vajag nostiprināt arī ar priekšstatu par reālo ikdienas darbu. Mēs apzināmies, ka to var gūt tikai ceļu būves kompānijās.

Todien jaunieši apskatīja, kādā stadijā šobrīd atrodas viens no grandiozākajiem ceļu būves projektiem pēc valsts neatkarības atjaunošanas – Saulkrastu apvedceļa izbūve, studenti uzzināja asfaltbetona rūpnīcu darbības pamatprincipus un tehniskās iespējas, jo savām acīm varēja vērot, kā strādā uzņēmuma asfaltbetona ražotne Ādažos un kā top montēta grandioza un moderna “Binders” jaunā rūpnīca Vangažos.

Studenti pirmo reizi savām acīm tuvumā vēroja asfalta ieklāšanas darbus autoceļa “Via Baltica” posmā Skulte-Svētciems, kā arī īsumā iepazinās ar ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorijas darba pamatprincipiem.

Vairāki jaunieši pēc ekskursijas mūsu uzņēmuma struktūrvienībās interesējās par iespējām šeit strādāt vasarā.

Mums nav vienalga, kas papildinās mūsu rindas nākotnē, tāpēc pēdējo gadu laikā cenšamies veicināt kontaktus ar topošajiem ceļu būves speciālistiem. Jo īpaši aktīvi šai ziņā kļuvām pēc sadarbības uzsākšanas ar biedrību “Jauniešu konsultācijas”, kas mums palīdz labāk izprast jauniešu vajadzības un uzrunāt viņus tā, lai topam sadzirdēti. Par to viņiem – milzīgs paldies!

Šķiroties mēs viens otram teicām – uz redzēšanos! Un zinām, ka tā arī būs.