Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv
img

Ar uzņēmuma ikdienu iepazīstas topošie ceļu būves speciālisti

22.05.2014

21.maijā uzņēmuma „Binders” asfaltbetona ražotnē Vangažos un turpat dislocētajā ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorijā viesojās Aizkraukles profesionālās vidusskolas 1.kursa audzēkņi, topošie ceļu būves mašīnu mehāniķi.

Uzņēmuma „Binders” sadarbība ar Aizkraukles profesionālo vidusskolu aizsākusies jau pirms vairākiem gadiem. Iespēju robežās cenšamies jauniešiem palīdzēt līdztekus skolā apgūtajai teorijai gūt ieskatu arī ceļu būves praktiskajos ikdienas procesos, radīt viņos pirmo izpratni par ceļu būves uzņēmuma struktūrvienībām un to pienākumiem.

Šoreiz „Binders” Ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorijas vadītājs Edvards Pavlovskis puišus iepazīstināja ar procesiem, kas notiek gan bituminēto maisījumu, gan minerālo materiālu testēšanas iekārtās. Puiši guva ieskatu par kopsakarībām asfaltbetona ražotnes un laboratorijas darbā. Apskatīja Latvijā pagaidām vienīgo asfalta antisegregācijas iekārtu un, cerams, ielāgoja „Binders” speciālistu padomu nekautrēties sākt karjeru ceļu būvē „no apakšas”. Lai izdodas!

Vairāk FOTO ŠEIT