Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv

Aktualitātes

Galvenā lapa / Aktualitātes / 2022

thumbnail
09.11.2022

No 15. novembra autovadītājiem jauns ceļš uz un no lidostas “Rīga”

No 15. novembra mainīsies pēdējais ceļa posms pirms lidostas "Rīga", satiksmi pārslēdzot no esošā uz jauno ceļu pie topošās "Rail Baltica" dzelzceļa stacijas ēkas.

thumbnail
17.10.2022

Uzņēmumā viesojās Smiltenes tehnikuma audzēkņi

12. oktobrī divdesmit pieci 3. kursa audzēkņi apmeklēja uzņēmuma būvobjektus, asfaltbetona ražotni, ceļu būvmateriālu testēšanas laboratoriju un mehanizācijas departamentu.

thumbnail
14.10.2022

Ar “Binders” atbalstu noritējis nozares jauno profesionāļu meistarības konkurss

Valsts izglitības attīstības aģentūras rīkotais konkurss notika Latgales industriālajā tehnikumā. Jauniešu prasmes un iemaņas vērtēja, ar padomiem priekšdienām neskopojās arī ceļu būves firmas SIA “Binders” pārstāvji.

thumbnail
05.10.2022

Noslēgusies autoceļa P8 posma pārbūve no Turaidas līdz Siguldai

Būvdarbi Gaujas senlejā tika uzsākti pagājušā gada maijā. Tie ilga vienpadsmit mēnešus, neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu ziemā. Šajā laikā pilnībā pārbūvēts 4,2 km (8,3.km - 12,50. km) garš ceļa posms.

thumbnail
19.08.2022

Uzsākta Vidzemes šosejas (A2) pārbūve no “Sēnītes” līdz Siguldai

Pārbūvei paredzētais šosejas posms abos virzienos ir gandrīz 7 km garš, tādējādi kopumā pavisam tiks pārbūvēti teju 14 km. Būvdarbi notiks posmā no 39,44. līdz 46,30. km. Būvdarbu laikā viena brauktuve satiksmei tiks slēgta. Transporta kustība abos virzienos tiks organizēta pa otru brauktuvi.

thumbnail
14.07.2022

“Binders” atjauno Biķernieku trases segumu un drošības aprīkojumus

Būvdarbi trasē notiek atsevišķās zonās, kur atbilstoši projektam tiek atjaunots esošais vai izbūvēts jauns drošības aprīkojums, bet galvenais darba apjoms ir asfalta seguma atjaunošana.

thumbnail
06.07.2022

Uzsākta tramvaja sliežu ceļu pārbūve Rīgā

Projekts paredz tramvaja sliežu ceļu pārbūvi posmā no Ausekļa ielas loka līdz Aspazijas bulvāra un Radio ielas krustojumam.

thumbnail
30.06.2022

Aprit gads Rail Baltica dzelzceļa stacijas būvdarbiem pie lidostas “Rīga”

Jau gadu norisinās būvniecība vienā no iespaidīgākajiem Latvijas Rail Baltica posma objektiem – projektā pie lidostas “Rīga”. Tuvāko gadu laikā pie lidostas jāīsteno stacijas un saistītās infrastruktūras izbūve, un līdz šim projekta ietvaros darbi norisinājušies atbilstoši aktualizētajiem plāniem saskaņā ar ilgtspējīgas būvniecības principiem un būvniecībā izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

thumbnail
14.06.2022

Ķekavas apvedceļa publiskās un privātās partnerības projekts atzīts par Eiropas gada PPP darījumu

Latvijā īstenotais projekts par labāko izvēlēts starp 32 lielākajiem transporta un sociālās infrastruktūras PPP darījumiem, kas tika noslēgti Eiropā 2021. gadā.

thumbnail
07.06.2022

Arī šosezon “Binders”objektos – jaunas būvtehnikas vienības

Asfalta ieklāšana šogad notiks arī ar jauno ieklājēju VOLVO P6820D ABG, kas sagaidīts jūnija sākumā, un jau tiek izmantots objektos, kur strādā "Binders".