Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv

LIAA

2015.gada pavasarī organizēts apmācību projekts CBF SIA “Binders” projektu vadītājiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta Nr. APA/1.3.1.1.1./10/02/10 ietvaros sadarbībā ar biedrību “Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācija”pēc līguma Nr.L-APA-10-0017 mācības tika līdzfinansētas no Eiropas Sociālā fonda. Programmas ietvaros tika apmācīti 9 projektu vadītāji, apmācības kurss “Loģistikas informācijas sistēmas”.

 

2015.gada pavasarī organizēts apmācību projekts CBF SIA “Binders” augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta Nr. APA/1.3.1.1.1./10/02/10 ietvaros sadarbībā ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federāciju pēc līguma Nr. L-APA-10-0029 un apakšlīguma Nr. AP 43/14 mācības tika līdzfinansētas no Eiropas Sociālā fonda. Programmas ietvaros tika apmācīti 39 darbinieki, apmācību tēmas: “Efektīva ražošanas procesa organizācija. Darbs ar ražošanas personālu”, “Ražošanas vadība” un “Partneru attiecību vadība ražošanas procesā.”

 

CBF SIA “Binders” piedalās biedrības “Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotajā projektā Metālapstrādes nozares speciālistu apmācības (projekts Nr.L-APA-10-0027), kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.

 

Biedrība „Latvijas Loģistikas asociācija” ir noslēgusi 12.01.2011.g. līgumu Nr. L-APA-10-0026 ar v/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”par projekta „Latvijas Loģistikas asociācijas biedru darbaspēka kvalifikācijas celšana” īstenošanu, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Projekta ietvaros CBF SIA „Binders” veiks savu darbinieku apmācību.

 

2014. gada pavasarī organizēts apmācību projekts CBF SIA “Binders” augstākā, vidējā un zemākā līmeņa vadītājiem. Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras projekta Nr. APA/1.3.1.1.1./10/02/10 ietvaros sadarbībā ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federāciju pēc līguma Nr. L-APA-10-0029 mācības tika līdzfinansētas no Eiropas Sociālā fonda.

 

2014.gada decembrī tika veiktas CBF SIA “Binders” vidējā un zemākā līmeņa vadītāju apmācības ražošanas un iepirkumu vadības uzskaites datorprogrammu, e-komercijas un informācijas tehnoloģiju CRM jomā. Apmācības tika organizētas biedrības “Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācija” un v/a””Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra”, līguma Nr. L-APA-10-0015 ceturtā gada plāna projekta “Būvmateriālu-būvkonstrukciju ražošanas un saistīto nozaru asociāciju partnerības projekts” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.