Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv

Logotipa attīstība

Galvenā lapa / Vēsture / Logotipa attīstība

Uzņēmuma pirmais logo ( 1993-2013), ar ko binderieši sevi pieteica un nostrādāja 20 gadus. Ar šo zīmi uzņēmums krāja zināšanas, pieredzi, attīstījās un kļuva pazīstams.

2013. gada ceļu būves sezonu “Binders” aizvadīja 20 gadu jubilejas zīmē. Lai jubilejas sezonas garumā akcentētu šo kompānijai nozīmīgo faktu, strādājām ar īpaši radītu jubilejas  logotipu kopā ar saukli – “Ceļos nelokāmi!”

Lai iezīmētu pāreju no pagājušā uz jauno, uzņēmums 2014. gadā būvdarbu sezonu sāka ar mūsdienīgu, dinamisku vizuālo identitāti.

“Binders” logotipa simbolu jeb zīmi veido stilizēts B burts, ietverts karmīnsarkanā aplī. Zīme ir dinamiska, tā rada asociācijas ar aktīvu satiksmi. Tajā var saskatīt arī asociācijas ar vairāku līmeņu ceļu estakādēm. Zīme, līdzīgi labi būvētam ceļam, ietver divus gludus, simetriski atkārtotus un precīzus liekumus, kas ceļu būvē rada asociācijas ar kvalitāti.

Logotips ir tehniski precīzs, lai perfekti atbilstu vērtībām, kādas sagaida no profesionāla, punktuāla ceļu būves uzņēmuma. 15 grādu slīpums B burtā simbolizē dinamiskumu un tiekšanos uz priekšu, uz attīstību.