Logo hamburger
Par mumsarrow
Darbības jomasarrow
Aktualitātes
Projekti
Galerijas
Kontakti
icon
En Lv

Asfaltbetona ražošana

Uzņēmuma “Binders” rīcībā ir divas asfaltbetona rūpnīcas (ABR) - Vangažos un Daugavpilī, kur no sertificētām izejvielām ražo ceļu segumu materiālus.

Rūpnīcu produkcija ir starptautiskajiem kvalitātes standartiem atbilstoši asfaltbetona segumi. Ražotnes spēj nodrošināt arī jebkura apjoma ražošanas pasūtījumus.

Asfaltbetona rūpnīcas aprīkotas ar ražotāja (AMMANN) automatizētām datorprogrammām, kas nodrošina kvalitatīvu ražošanas procesu un visu izlietoto izejvielu uzskaiti. Papildu tam abas ražotnes aprīkotas ar vairākām dažādu piedevu dozācijas iekārtām, kas nodrošina iespēju ražot klienta vēlmēm atbilstošu dažādu veidu karstā asfaltbetona maisījumus.

Ražotnēs ieviesta ražošanas procesu kontroles sistēma, ko apliecina Ražošanas procesa kontroles atbilstības sertifikāts Nr. 1325-CPR-0001 Vangažu ABR un Nr. 1325-CPR-0002 Daugavpils ABR.

Ražošanā tiek izmantoti augstvērtīgi un sertificēti izejmateriāli, tādējādi nodrošinot produkta (asfaltbetona) kvalitāti atbilstoši starptautiskiem EN standartiem, būvobjektu un ceļu specifikācijām.

Ar polimēriem modificētā bitumena ražošanas procesi ir sertificēti: kontroles atbilstības sertifikāts Nr. 1325-CPR-3433, apliecina, ka SIA “Binders” ražo ar polimēriem modificēto bitumenu atbilstoši starptautiskam standartam EN 14023-2010.

Pēc pieprasījuma varam veikt asfalta projektēšanu un saražot jebkuru asfalta veidu ar paaugstinātām asfalta kvalitātes jeb asfalta fundamentālo īpašību programmām, ko izmanto ļoti augstas intensitātes autoceļu segumiem.

Izejvielu un saražotā materiāla kvalitātes īpašības tiek pārbaudītas uzņēmuma “Binders” ceļu būvmateriālu testēšanas laboratorijā  Vangažos un tās filiālē Daugavpilī.

 

VIDEO – “Binders” miljonā tonna jeb Kā top asfalts”